shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > STPS20M100SR
STPS20M100SR
STMicroelectronics
STPS20M100SR
Parametrat e produkteve
Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse
850mV @ 20A
Tensioni - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
I2PAK
shpejtësi
Fast Recovery = 200mA (Io)
seri
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Emra të tjerë
STPS20M100SR-ND
Temperatura e punës - kryqëzim
150°C (Max)
Lloji i montimit
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Dioda Lloji
Schottky
pershkrim i detajuar
Diode Schottky 100V 20A Through Hole I2PAK
Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr
40µA @ 100V
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io)
20A