shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > STPS20SM100SR
STPS20SM100SR
STMicroelectronics
STPS20SM100SR
Parametrat e produkteve
Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse
900mV @ 20A
Tensioni - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
I2PAK
shpejtësi
Fast Recovery = 200mA (Io)
seri
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Emra të tjerë
STPS20SM100SR-ND
Temperatura e punës - kryqëzim
150°C (Max)
Lloji i montimit
Through Hole
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Prodhuesi Standard Lead Time
10 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Dioda Lloji
Schottky
pershkrim i detajuar
Diode Schottky 100V 20A Through Hole I2PAK
Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr
30µA @ 100V
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io)
20A