shtëpi > Produkte > Mbrojtja e qarkut > TVS - Diodes > SM15T27A
SM15T27A
STMicroelectronics
SM15T27A
STMicroelectronics
TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Tensioni - Shtypja e kundërt (Tipi)
23.1V
Tensioni - Shtrëngimi (Max) @ Ipp
48.3V
Tensioni - Ndarja (Min)
25.7V
Kanalet unidirectional
1
lloj
Zener
Paketa e Pajisjes Furnizuese
SMC
seri
SM15T, TRANSIL™
Mbrojtja e linjës së energjisë
No
Fuqia - Pulsi i Pikut
1500W (1.5kW)
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
DO-214AB, SMC
Emra të tjerë
SM15T27A-ND
Temperatura e punës
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lloji i montimit
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
207A (8/20µs)