shtëpi > Produkte > Mbrojtja e qarkut > TVS - Diodes > SMBJ20A-TR
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 42.8V SMB
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Tensioni - Shtypja e kundërt (Tipi)
20V
Tensioni - Shtrëngimi (Max) @ Ipp
32.4V
Tensioni - Ndarja (Min)
22.2V
Kanalet unidirectional
1
lloj
Zener
Paketa e Pajisjes Furnizuese
SMB (DO-214AA)
seri
SMBJ, TRANSIL™
Mbrojtja e linjës së energjisë
No
Fuqia - Pulsi i Pikut
600W
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
DO-214AA, SMB
Emra të tjerë
Temperatura e punës
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lloji i montimit
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
19.4A