shtëpi > Produkte > Mbrojtja e qarkut > TVS - Thyristors > LCP02-150M
STMicroelectronics
LCP02-150M
STMicroelectronics
THYRISTOR 250A POWERSO-10
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
Tensioni - Bllokimi
seri
LCP
paketim
Tube
Paketa / Rasti
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Numri i elementeve
1
Lloji i montimit
Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
3 (168 Hours)
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (8 / 20μs)
250A
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Aktual - Mbaj (Ih)
150mA
vëllim
150pF