LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
    Parametrat e produkteve
    Largimi i tensionit (Max)
    2V @ 1A
    Voltage - Output (Min / Fikse)
    15V
    Voltage - Output (Max)
    Tensioni - Input (Max)
    35V
    Paketa e Pajisjes Furnizuese
    TO-39-3
    seri
    Karakteristikat e Mbrojtjes
    Over Temperature, Short Circuit
    paketim
    Bulk
    Paketa / Rasti
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    Lloji i daljes
    Fixed
    Konfigurimi i outputit
    Positive
    Emra të tjerë
    LM140LAH-15-ND
    Temperatura e punës
    -55°C ~ 125°C
    Numri i Rregullatorëve
    1
    Lloji i montimit
    Through Hole
    Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
    1 (Unlimited)
    Prodhuesi Standard Lead Time
    6 Weeks
    Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
    pershkrim i detajuar
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    Furnizimi i tanishëm (Max)
    4.5mA
    Aktual - Qesharak (Iq)
    3mA
    Prodhimi aktual -
    100mA