shtëpi > Produkte > Produkte gjysmëpërçuese diskrete > Thyristors - SCRs > TS420-600H
TS420-600H
STMicroelectronics
TS420-600H
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V IPAK
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Tensioni - Në Shtetin (Vtm) (Max)
1.6V
Gjendja e tensionit - off
600V
Tensioni - Shkyçja e portës (Vgt) (Max)
800mV
Paketa e Pajisjes Furnizuese
I-PAK
seri
Lloji SCR
Sensitive Gate
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Emra të tjerë
TS420-600H-ND
TS420600H
Temperatura e punës
-40°C ~ 125°C
Lloji i montimit
Through Hole
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Prodhuesi Standard Lead Time
11 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
pershkrim i detajuar
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole I-PAK
Aktual - Në Shtetit (Ajo (RMS)) (Max)
4A
Aktual - Në Shtetit (Ajo (AV)) (Max)
2.5A
Aktual - Off State (Max)
5µA
Aktual - Jo Rep Surge 50, 60Hz (Itsm)
30A, 33A
Aktual - Mbaj (Ih) (Max)
5mA