shtëpi > Produkte > Produkte gjysmëpërçuese diskrete > Diodat - Rectifiers - Single > SMBYW02-200
SMBYW02-200
STMicroelectronics
SMBYW02-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse
1.25V @ 6A
Tensioni - DC Reverse (Vr) (Max)
200V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
SMB (DO-214AA)
shpejtësi
Fast Recovery = 200mA (Io)
seri
Koha e rikthimit të rikthimit (trr)
35ns
paketim
Cut Tape (CT)
Emra të tjerë
SMBYW02200
Temperatura e punës - kryqëzim
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
Dioda Lloji
Standard
pershkrim i detajuar
Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr
10µA @ 200V
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io)
2A