shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Parametrat e produkteve
lloj
tolerancë
±1%
Paketa e Pajisjes Furnizuese
Madhësia / Dimensioni
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
mbrojtur
Unshielded
seri
1210R
Ratings
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
2-SMD
Emra të tjerë
1210R-104F TR 2000
Temperatura e punës
-55°C ~ 125°C
Lloji i montimit
Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Materiali - Core
Ferrite
Prodhuesi Standard Lead Time
36 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frekuenca induktiviteti - Test
2.5MHz
induktancë
100µH
Gjatësia - I ulur (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekuenca - Vetë rezonante
8MHz
pershkrim i detajuar
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
Rezistenca DC (DCR)
13 Ohm Max
Vlerësimi aktual
120mA