shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > PMIC - Rregullatorët e tensionit - Linear > L4931CZ33
STMicroelectronics
L4931CZ33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Largimi i tensionit (Max)
0.8V @ 250mA
Voltage - Output (Min / Fikse)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Tensioni - Input (Max)
20V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
TO-92-3
seri
Karakteristikat e Mbrojtjes
Over Current, Over Temperature
paketim
Bulk
Paketa / Rasti
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
Emra të tjerë
Temperatura e punës
-40°C ~ 125°C
pershkrim i detajuar
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-92-3
Furnizimi i tanishëm (Max)
6mA
Aktual - Qesharak (Iq)
1mA
Prodhimi aktual -
250mA