shtëpi > Produkte > Mbrojtja e qarkut > TVS - Diodes > SMBJ33A-TR
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMB
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Tensioni - Shtypja e kundërt (Tipi)
33V
Tensioni - Shtrëngimi (Max) @ Ipp
53.3V
Tensioni - Ndarja (Min)
36.7V
Kanalet unidirectional
1
lloj
Zener
seri
SMBJ, TRANSIL™
Mbrojtja e linjës së energjisë
No
Fuqia - Pulsi i Pikut
600W
paketim
Original-Reel®
Emra të tjerë
Temperatura e punës
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
11.8A