shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > BTA24-600BW
BTA24-600BW
STMicroelectronics
BTA24-600BW
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
600V
Tensioni - Shkyçja e portës (Vgt) (Max)
1.3V
Triac Lloji
Alternistor - Snubberless
Paketa e Pajisjes Furnizuese
TO-220AB
seri
Snubberless™
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-220-3
Emra të tjerë
497-2423-5-ND
Temperatura e punës
-40°C ~ 125°C (TJ)
Lloji i montimit
Through Hole
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
pershkrim i detajuar
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Aktual - Në Shtetit (Ajo (RMS)) (Max)
25A
Aktual - Jo Rep Surge 50, 60Hz (Itsm)
250A, 260A
Aktual - Mbaj (Ih) (Max)
75mA
Aktual - Porta Trigger (Igt) (Max)
50mA