shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > FP2-S047-R
Bussmann (Eaton)
FP2-S047-R
Bussmann (Eaton)
Parametrat e produkteve
lloj
Wirewound
tolerancë
±15%
Paketa e Pajisjes Furnizuese
Madhësia / Dimensioni
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
mbrojtur
Unshielded
seri
FLAT-PAC
Ratings
Q @ Freq
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
Nonstandard
Emra të tjerë
FP2-S047
FP2-S047-ND
FP2-S047-R-ND
Temperatura e punës
-40°C ~ 125°C
Lloji i montimit
Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Materiali - Core
Ferrite
Prodhuesi Standard Lead Time
14 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frekuenca induktiviteti - Test
1MHz
induktancë
47nH
Gjatësia - I ulur (Max)
0.118" (3.00mm)
Frekuenca - Vetë rezonante
pershkrim i detajuar
47nH Unshielded Wirewound Inductor 39A 0.24 mOhm Nonstandard
Rezistenca DC (DCR)
0.24 mOhm
Vlerësimi aktual
39A
Aktual - Ngopja
42A