shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > L4931ABV33
L4931ABV33
STMicroelectronics
L4931ABV33
Parametrat e produkteve
Largimi i tensionit (Max)
0.8V @ 250mA
Voltage - Output (Min / Fikse)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Tensioni - Input (Max)
20V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
TO-220AB
seri
Karakteristikat e Mbrojtjes
Over Current, Over Temperature
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Lloji i daljes
Fixed
Konfigurimi i outputit
Positive
Emra të tjerë
Temperatura e punës
-40°C ~ 125°C
Numri i Rregullatorëve
1
Lloji i montimit
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
pershkrim i detajuar
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Furnizimi i tanishëm (Max)
6mA
Aktual - Qesharak (Iq)
1mA
Prodhimi aktual -
250mA