shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > L5300EPTTR
L5300EPTTR
STMicroelectronics
L5300EPTTR
Parametrat e produkteve
Largimi i tensionit (Max)
0.5V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fikse)
5V
Voltage - Output (Max)
Tensioni - Input (Max)
40V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
PPAK
seri
Automotive, AEC-Q100
Karakteristikat e Mbrojtjes
Over Temperature, Short Circuit
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR
60dB (100Hz)
Lloji i daljes
Fixed
Konfigurimi i outputit
Positive
Temperatura e punës
-40°C ~ 150°C
Numri i Rregullatorëve
1
Lloji i montimit
Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
3 (168 Hours)
Prodhuesi Standard Lead Time
16 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
pershkrim i detajuar
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA PPAK
Furnizimi i tanishëm (Max)
4.2mA
Aktual - Qesharak (Iq)
80µA
Prodhimi aktual -
300mA