shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > LD3985J18R
LD3985J18R
STMicroelectronics
LD3985J18R
Parametrat e produkteve
Largimi i tensionit (Max)
Voltage - Output (Min / Fikse)
1.8V
Voltage - Output (Max)
Tensioni - Input (Max)
6V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
5-FlipChip (1.59x1.24)
seri
Karakteristikat e Mbrojtjes
Over Current, Over Temperature
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
5-WFBGA, FCBGA
PSRR
60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Lloji i daljes
Fixed
Konfigurimi i outputit
Positive
Emra të tjerë
Temperatura e punës
-40°C ~ 125°C
Numri i Rregullatorëve
1
Lloji i montimit
Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS non-compliant
pershkrim i detajuar
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Furnizimi i tanishëm (Max)
250µA
Aktual - Qesharak (Iq)
150µA
Prodhimi aktual -
150mA