shtëpi > Produkte > Mbrojtja e qarkut > TVS - Thyristors > SMTPA200
SMTPA200
STMicroelectronics
SMTPA200
STMicroelectronics
TRISIL 200V BIDIRECT SMB
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
200V
Tensioni - Bllokimi
267V
seri
SMP, TRISIL™
paketim
Original-Reel®
Paketa / Rasti
DO-214AA, SMB
Emra të tjerë
Numri i elementeve
1
Lloji i montimit
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (8 / 20μs)
150A
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
50A
Aktual - Mbaj (Ih)
150mA
vëllim
25pF