shtëpi > Produkte > Produkte gjysmëpërçuese diskrete > Diodat - Rectifiers - Single > BYT08PI-400RG
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse
1.5V @ 8A
Tensioni - DC Reverse (Vr) (Max)
400V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
TO-220AC ins
shpejtësi
Fast Recovery = 200mA (Io)
seri
Koha e rikthimit të rikthimit (trr)
75ns
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Temperatura e punës - kryqëzim
150°C (Max)
Lloji i montimit
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Dioda Lloji
Standard
pershkrim i detajuar
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr
15µA @ 400V
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io)
8A