shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > SMC30J24A
SMC30J24A
STMicroelectronics
SMC30J24A
Parametrat e produkteve
Tensioni - Shtypja e kundërt (Tipi)
24V
Tensioni - Shtrëngimi (Max) @ Ipp
38.9V
Tensioni - Ndarja (Min)
26.7V
Kanalet unidirectional
1
lloj
Zener
Paketa e Pajisjes Furnizuese
SMC
seri
SMC30J, TRANSIL™
Mbrojtja e linjës së energjisë
No
Fuqia - Pulsi i Pikut
3000W (3kW)
paketim
Cut Tape (CT)
Paketa / Rasti
DO-214AB, SMC
Emra të tjerë
Temperatura e punës
-55°C ~ 175°C (TJ)
Lloji i montimit
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
77A