shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > SMP100MC-400
SMP100MC-400
STMicroelectronics
SMP100MC-400
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
400V
Tensioni - Bllokimi
530V
paketim
Tape & Reel (TR)
Emra të tjerë
SMP100MC400
Aktual - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Aktual - Mbaj (Ih)
150mA
vëllim
30pF