shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > SMP30-270
SMP30-270
STMicroelectronics
SMP30-270
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
270V
Tensioni - Bllokimi
360V
seri
SMP, TRISIL™
paketim
Cut Tape (CT)
Paketa / Rasti
DO-214AC, SMA
Emra të tjerë
Numri i elementeve
1
Lloji i montimit
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (8 / 20μs)
70A
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Aktual - Mbaj (Ih)
150mA
vëllim
20pF