shtëpi > Produkte > Mbrojtja e qarkut > TVS - Thyristors > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
230V
Tensioni - Bllokimi
285V
paketim
Original-Reel®
Aktual - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Aktual - Mbaj (Ih)
150mA
vëllim
60pF