shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
Parametrat e produkteve
Gjendja e tensionit - off
140V
Tensioni - Bllokimi
175V
seri
SMP, TRISIL™
paketim
Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti
DO-214AA, SMB
Emra të tjerë
SMP100LC140
Numri i elementeve
1
Lloji i montimit
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktual - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Aktual - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Aktual - Mbaj (Ih)
150mA
vëllim
65pF