shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > FERD30M45CT
FERD30M45CT
STMicroelectronics
FERD30M45CT
Parametrat e produkteve
Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse
470mV @ 15A
Tensioni - DC Reverse (Vr) (Max)
45V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
TO-220AB
shpejtësi
Fast Recovery = 200mA (Io)
seri
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-220-3
Emra të tjerë
Temperatura e punës - kryqëzim
175°C (Max)
Lloji i montimit
Through Hole
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL)
1 (Unlimited)
Prodhuesi Standard Lead Time
15 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Dioda Lloji
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Dioda Konfigurimi
1 Pair Common Cathode
pershkrim i detajuar
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-220-3
Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr
600µA @ 45V
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io) (per Diodë)
15A