shtëpi > Produkte > Qarqet e integruara (IC) > Atosn stcok > FERD30SM100ST
FERD30SM100ST
STMicroelectronics
FERD30SM100ST
Parametrat e produkteve
Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse
970mV @ 30A
Tensioni - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Paketa e Pajisjes Furnizuese
TO-220AB
shpejtësi
Fast Recovery = 200mA (Io)
seri
ECOPACK®2
paketim
Tube
Paketa / Rasti
TO-220-3
Emra të tjerë
Temperatura e punës - kryqëzim
175°C (Max)
Lloji i montimit
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Dioda Lloji
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
pershkrim i detajuar
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr
150µA @ 100V
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io)
30A